NATALI KÖHLEROVÁ

Mé jméno je Natali Köhlerová a jsem lektorkou Zdravotní tělesné výchovy, SM systému MUDr. R.Smíška, instruktorkou Nordic Walkingu a lektorkou aqua aerobicu. Všem sportům se postupně věnuji již od roku 2003.

Zdravotní tělesnou výchovu jsem vystudovala na Paletře v Praze, kde jsem se mimo jiné seznámila také s metodou SM systému pana MUDr. R. Smíška a své vzdělání si doplnila i o tuto dokonalou metodu prevence bolesti zad, která funguje a pomáhá mnoha lidem s potížemi pohybovému systému. Toto cvičení mohu vřele doporučit všem, které trápí vyhřezlé ploténky, skolióza páteře, roztroušená skleróza, artróza, bolesti zad i kloubů, špatné držení těla, nesprávný dechový cyklus...

Dále se profesionálně a aktivně věnuji Nordic Walkingu (rychlá chůze o holích v terénu), jedná se o vhodnou fyzickou aktivitu, při které efektivně spálíte kalorie v přírodě, zároveň působí relaxačně i zábavně. Aprobaci k tomuto sportu jsem získala u firmy Faktor a velice mě baví zpevňovat lidská těla pravidelným tréninkem.

Aqua aerobicu se v současné době věnuji nejméně, jelikož zájem o tento druh sportu poklesl, přesto jsem absolvovala několik školicích kurzů v Praze v různých obměnách typu: aqua aerobic v hluboké a mělké vodě, aquakickbox, aquacombat, aquatanec, cvičení s vodními pomůckami, orientální tance ve vodě, intervalový a kruhový trénink, cvičení ve vodě pro těhotné a zdravotně oslabené. Jsem připravena nabídnou vám kvalitní úroveň zpevňování vašeho těla i ve vodě, která působí 12x větším odporem než vzduch, čímž dosáhnete vysněné kondice rychleji.

Svou praxi jsem provozovala a provozuji na několika místech souběžně např. AD Landek, hotel Imperiál, bazén Relax, bazén SŠ Zdeňka Matějíčka, Studio Pilates Clinic a soukromé studio v Třebovicích. Avšak nejvýznamnější zkušenosti jsem získala ve Fakultní nemocnici v Ostravě Porubě, kde jsem 5 let působila jako lektorka zdravotní výchovy. Se zaměřením na pomalé techniky, cvičeni na over-ballech či velkých míčích, aqua aerobicu, hodiny SM systému, a Nordic walkingu. Zde jsem načerpala mnoho zkušeností, praktických dovedností i informací, které využívám dodnes. Jelikož každý klient potřebuje individuální péči,kterou mnohdy nejde ve skupinových cvičeních poskytnout, zvolila jsem cestu samostatnosti se zaměřením na potřeby jednotlivce. Z tohoto důvodu jsem si zřídila vlastní cvičební sál, kde mohu pomáhat lidem k zlepšení zdravotního stavu či celkovému uzdravení.

Snažím se předávat své zkušenosti, jak nejlépe umím s poctivostí a nadšením. Tímto vás srdečně zvu na některou z mých hodin, kde si můžete vyzkoušet jaká aktivita vám bude nejlépe vyhovovat a hlavně vás bavit.

Těším se na naše setkání, ve zdraví, se zdravím, na zdraví ..

Vaše NATALI.

Kdy a kde cvičím

Můžete mě najít na Střední škole prof. Zdeňka Matějčka v Ostravě-Porubě nebo v Apartmánovém domě Landek v Petřkovicích, kde cvíčím Aqua Aerobic. Lekce SM Systému vedu individuálně po telefonické objednávce.

Termíny a ceny cvičení

kdy-a-kde-cvicim.png

POSLEDNÍ NOVINKY

KONTAKT:

Nataša Köhlerová Karla Hynka Máchy 5414/29 72200 Ostrava - Třebovice

Zobrazit na mapě »

IČ: 61971090
Nejsem plátcem DPH!

Raiffeisenbank a.s.
č.u.: 8178181001/5500

Email: aqua.natali@seznam.cz
Mobil: +420 777 680 691

ŽL vydán Magistrátem města Ostravy živnostenským úřadem v Ostravě, Č.j.: ZURZP/8545/10/VAJ/3

Napište Natali